WECHAT
 • PËR NE
 • RRETH fabrikës
 • Lajmet e fundit

Produktet kryesore

 • Spikes Plastike Bird Shirita me thumba plastike Anti Bird Spike Pigeon Spike

  Spikes Plastic Bird Shirita plastikë me thumba Anti Bird Spike ...

  Spikes Plastic Bird janë bërë nga materiali plastik i stabilizuar UV dhe disponohen në ngjyra të ndryshme.Shiritat plastikë me thumba ndalojnë pëllumbat, pulëbardhat dhe zogjtë më të mëdhenj të ulen, të ngrihen dhe të ulen në sipërfaqe të padëshiruara.Kjo majë plastike e pastër e stabilizuar plotësisht nga rrezet UV mund të instalohet shpejt në të gjitha llojet e sipërfaqeve.Çdo shirit 13 inç i gjatë ka 20 pika plastike dhe ka përmasa 6" të gjera, 5" të larta dhe mund të mbulojë deri në 7" sipërfaqe.Ndalon pëllumbat, pulëbardhat, sorrat dhe zogjtë më të mëdhenj Pro...

 • Mbështetja me tela të përdredhur të galvanizuar Qëndron gardh me tela me gjemba

  Mbështetja me tela të përdredhur të galvanizuar Qëndron gardh me tela me gjemba

  Qëndrimi i gardhit nuk mund të përdoret vetëm në gardhe me tela me gjemba, por përdoret gjerësisht në sistemin e gardhit në terren.Karakteristikat e qëndrimit të gardhit · Galvanizuar për rezistencë ndaj korrozionit dhe ndryshkut.· Gjatësi të ndryshme për zgjedhje në bazë të lartësisë së gardhit.· Mbani linjat me tela me gjemba të shkurtuara dhe të ndara në mënyrë të barabartë.· Përmirësoni qëndrueshmërinë dhe qëndrueshmërinë.· Parandaloni bagëtinë, kalin dhe kafshët e tjera që të dalin jashtë.· 9-1/2 matës ose 10 matës për zgjedhje.· I përshtatshëm si për gardh terreni me tela me gjemba ashtu edhe për tela të endur.Emri i markës HB ...

 • Pllakë gozhdë e galvanizuar e galvanizuar, pllakë lidhëse prej druri me rrënjë çeliku

  Gozhdë gozhdë e galvanizuar Heavy Duty Truss Pllaka gozhdë, çeliku ...

  Kllapë me kënd dhe rrip me kënd dhe rrip Kllapë me kënd dhe rrip Kllapë me kënd dhe lidhëse rrip të galvanizuar Pllakat e gozhdës së bandës të quajtura gjithashtu pllaka gozhdë Truss janë pllaka metalike të shpuara që përmbajnë dhëmbë integralë, duke dhënë forcën e nevojshme për lidhjen e lëndës drusore në mahi dhe të aplikuara duke përdorur presa hidraulike.

 • 6 X 3 X2M 4 x 3 x 2 m Vrapim për pulë metalike Vrapim i madh metalik për pulë

  6 X 3 X2M 4 x 3 x 2 m Kafaz pule metalike Met të mëdha...

  Vrapimet metalike të pulave, të quajtura gjithashtu kofa pulash metalike, janë ndërtuar nga korniza çeliku të galvanizuar të rëndë dhe telat e pulës të veshura me PVC janë projektuar për të ofruar hapësirë ​​​​të bollshme për pulën, rosën dhe shpendët e tjerë, madje edhe lepujt.Gjysmë mbulesat opsionale mund t'i mbrojnë pulat nga djegia e diellit, shiut, borës dhe motit të keq.Artikulli Madhësia e Coop Paketa MCCS-01 10′ (L) × 7′ (W) × 7′ (H) 305 cm (L) × 213 cm (W) × 213 cm (H) 1 PC/CNT MCCS-02 10′ (L) × 10′ (P...

 • Paneli diellor Bird Critter Guard Roll Kit i përdorur për korrigjimin e krijesave të paneleve diellore

  Kompleti mbrojtës i rrotullës së krijesave diellore të paneleve diellore të përdorura për Critter ...

  Rrjetë teli e paneleve diellore Barriera e pëllumbit Paneli diellor Zogjtë Kit Roll Critter Guard Rrjetë teli me panel diellor Zogjtë janë gjetur të folezojnë nën sistemet diellore.Shpesh herë, ato mund të krijojnë koloni duke lënë pas një rrëmujë të pakëndshme dhe gjithashtu të shkaktojnë zhurmë gjatë gjithë ditës.Feçet e shpendëve mund të jenë acide që shkaktojnë tendosje në materialin e ndërtimit, tërheqin dëmtuesit e tjerë dhe mund të shkaktojnë alergjenë.Disa kanë gjetur zogj të ngordhur në dekompozim që tërheqin gjithashtu dëmtues të tjerë që mund të gjejnë rrugën e tyre në shtëpi.Feka...

 • 100% çelik inox Bird Spikes kundër thumbave të shpendëve kundër pëllumbave

  Spikes 100% inox Bird Spikes kundër shpendëve kundër pi...

  Spikes 100% SS Bird – Permanente & Humane për Repelent ndaj Zogjve Nr. Modeli: JS-SSC540 Materiali i thumbave: Teli SS 304.Gjatësia e thumbave: 11 cm.Diametri i thumbave: 1.3 mm.Pikat/pc: 40. Materiali bazë: SS 304. Gjatësia e shiritit të bazës: 50 cm.Madhësia e bazës (W × TH): 20 mm × 1 mm.Garancia: 10 vjet.Përshtatur: Pranohet.Spike inox PC Base Bird Spikes Klikoni shih detajet NËSE KËRKONI NJË PRODUKT SPECIFIK QË NUK ËSHTË NË LISTA.Ju lutemi na kontaktoni, ka këshilla të ekspertëve ...

 • Teli izolues i mbështjellur me PE PVC për dredha-dredha

  Teli izolues i mbështjellur me PE PVC për dredha-dredha

  Shtylla e gardhit elektrik, shtylla e gardhit elektrik, shtylla polifonike e kalit, shtylla e rrethimit plastik, shtylla e gardhit plastik izolues, izoluesi elektrik i gardhit, Shtylla e gardhit elektrik Rutland Economy, shtylla e gardhit elektrik për kalin, shtyllat e gardhit elektrik për bagëtinë, shtylla e gardhit elektrik për të egra kafshë, shtyllë rrethimi elektrike për parkun pyjor e kështu me radhë.Gardhi elektrik teli nëntokësor/lidhës, tela galvanizuar me 14 diametër të mbështjellë me izolim të rëndë rezistent ndaj ultravjollcës, përdoret si tel lidhës nga kontr...

 • Veshje pluhuri spiranca toke spirale 16 inç çadra me unaza tenda tarps

  Tenda me unaza 16 inç spirale toke me veshje pluhuri...

  Unaza e palosshme spirale toke me spirale 16 inç. Spiranca me unazë e palosshme spirale çeliku përdoret për të siguruar sendet në tokë.Unaza paloset për të reduktuar profilin dhe për të minimizuar pengesat në zonat me trafik të lartë duke i dhënë një pamje më të pastër.Unaza e palosshme zvogëlon profilin për të minimizuar pengesat në zonat me trafik të lartë dhe siguron një pamje më të pastër.Portokalli për shikueshmëri të përmirësuar.* Për përdorim në fiksimin e sendeve në tokë * E bërë prej çeliku të ftohtë, të mbështjellë për qëndrueshmëri dhe forcë * Pjesa e poshtme spirale është R...

 • Porta e Zinxhirit të Zinxhirit të Zinxhirit Porta e galvanizuar e Fermës së Gjedheve Porta e Drerit me Lidhje Zinxhiri

  Porta e Zinxhirit të Qëndrueshmërisë Porta e galvanizuar e Fermës së Gjedheve Ch...

  Porta e lidhjes së zinxhirit përputhet me gardhin e zinxhirit të përdorur gjerësisht në aeroport, fushë tenisi, kopsht zoologjik, banim, kopsht, park dhe vende të tjera.Ne mund të bëjmë portën e automjetit dhe portën e këmbësorëve të cilat janë të salduara ose të montuara nga pëlhura e gardhit të zinxhirit, korniza e tubave dhe pajisje.Materiali: Tel çeliku me karbon të ulët, tel i galvanizuar, tel i veshur me PVC. Veçori e veshjes me pluhur: rezistencë ndaj korrozionit, rezistencë ndaj plakjes, rezistencë ndaj diellit dhe rezistencë ndaj motit.Aplikimi: Përdoret kryesisht në ndërtimin e kopshtit, transportin, br...

 • Aksesorë/pajisje/pjesë të gardhit të gardhit të zinxhirit të galvanizuar me zhytje të nxehtë

  Pajisja e gardhit të zinxhirit të zinxhirit Iron Craft e zinkuar me zhytje të nxehtë një...

  Fundi i hekurudhës me lidhje zinxhiri * Lidhni një hekurudhë të sipërme me një shtyllë terminali * Përdorni me binarët e sipërm 1-3/8 inç * Konstruksion alumini * Finiturë argjendi e lëmuar Mëngë e sipërme e gardhit me lidhje zinxhiri * Përdorni për të lidhur shinat e sipërme të gardhit me lidhje zinxhirore për gardh ose vrapime për qen, lukuni, strehimore dhe më shumë.* Hekurudha e sipërme e gardhit me lidhje zinxhiri 1-5/8″ rrëshqet BRENDA të kësaj mëngëse për të lidhur 2 pjesë të shiritit të sipërm.* Kjo mëngë e sipërme e hekurudhës mund të quhet gjithashtu një gardh zinxhiri lidhës i sipërm i hekurudhës ose përshtatës i sipërm i hekurudhës.* Kjo hekurudhë e lartë ...

 • Kuti gabioni e salduar e galvanizuar me cilësi të lartë me CE

  Kuti gabioni e salduar e galvanizuar me cilësi të lartë me CE

  Kutia e gabionit të salduar të galvanizuar me cilësi të lartë me njësinë CE të salduar Gabion është bërë nga panele rrjetë të salduar të cilat janë të lidhura me tela susta. Përdorimi i gabionëve të kontejnerëve Weldmesh si një zgjidhje efektive për të ngadalësuar erozionin dhe për të vendosur dhe forcuar argjinaturat ka qenë dëshmi për disa shekuj.Specifikimi për kutinë e salduar të Gabionit: 1. Mbarimi: i galvanizuar ose i galvanizuar me galvanizim të rëndë.2. Trajtimi i sipërfaqes: elektro galvanizuar, i galvanizuar me zhytje të nxehtë, i veshur me PVC, çelik inox...

 • Spirancë tokësore e galvanizuar me zhytje të nxehtë 1000 mm

  Spirancë tokësore e galvanizuar me zhytje të nxehtë 1000 mm

  Përmbledhje Detaje të shpejta Ngjyra: Argjend Mbarimi: Jetë më e gjatë TiCN Sistemi i matjes: Metrik Vendi i origjinës: Hebei, Kinë Emri i markës: JS Numri i modelit: JS-PoleAnchor020 Materiali: Çeliku, çeliku Q235 Kapaciteti: I fortë Standard: DIN Emri i produktit: Tokë me vidë Diametri i spirancës: 76mm, 48-114mm Gjatësia: 1200mm Trashësia e tubit: 2,5-mm Dizajni i sipërm: 3* bulon Pesha: rreth 6,10 kg/copë Sipërfaqja: Paketim i galvizuar me zhytje të nxehtë: me paletë Apliko...

Rekomandoni Produkte

Tani produktet kryesore të kompanisë sonë janë shtylla e gardhit T/Y, gabionet, porta e kopshtit, porta e fermës, lukunitë e qenve, thumba zogjsh, gardhi i kopshtit etj.
Produktet tona janë eksportuar në SHBA, Gjermani, Britani të Madhe, Zelandën e Re, Australi etj.

Paneli diellor prej çeliku inoks Këmba të rregullueshme për mbrojtjen e zogjve

Paneli diellor prej çeliku inoks Këmba të rregullueshme për mbrojtjen e zogjve

Aplikimi i paketimit

Panele rrjetë teli të galvanizuara të zhytura në nxehtësi Sifter plehrash për gjethet e kopshtit

Panele rrjetë teli të galvanizuara të zhytura në nxehtësi Sifter plehrash për gjethet e kopshtit

Panele rrjetë me zinxhir të galvanizuar Sifter komposti, 80*100cm Koshi i kompostos me tela i referohet një ferme teli që përbëhet nga rrjetë teli diamanti dhe tub i rrumbullakët.Është një zgjidhje e lirë, por praktike për qëllime të kompostimit të kopshtit.Shtoni mbeturinat e kopshtit duke përfshirë kashtën e copëtuar, gjethet e thara dhe patate të skuqura të copëtuara në kompostimin e koshit të telit me kapacitet të madh, me kalimin e kohës ato materiale të mbeturinave do të kthehen në tokë të përdorshme.Emri i markës HB-Jinshi Numri i modelit JS-80100 Materiali i kornizës Metal St...

Rrjetë e gjedheve të gardhit të nyjeve me mentesh të rënda

Rrjetë e gjedheve të gardhit të nyjeve me mentesh të rënda

Specifikimet e rrjetës së gardhit të nyjeve të menteshave të rënda të gjedhëve Gardhi i galvanizuar i fushës së fermës: diametri i telit të gardhit: 1,8/2,0 mm, 2,0/2,5 mm, 2,5/3,0 mm, 3,0/3,5 mm i veshur me zink: maksimumi 350 g/m2 Gardhi i parë i galvanizuar i fushës së fermës 1. -Shërbimi i klasës 2. Dorëzimi i pusit 3. Përvoja 12 vjeçare në prodhim Gardhi në terren është bërë prej teli çeliku të galvanizuar me forcë të lartë me përpunim automatik me makinë.Specifikimet: Distanca në cm: (vertikale) 15-14-13-11-10-8-6;(horizontale) 15-18-20-40-50-60-65;Për llojet e zakonshme 100*100, 100*150, ...

Veshje pluhuri spiranca toke spirale 16 inç çadra me unaza tenda tarps

Veshje pluhuri spiranca toke spirale 16 inç çadra me unaza tenda tarps

Unaza e palosshme spirale toke me spirale 16 inç. Spiranca me unazë e palosshme spirale çeliku përdoret për të siguruar sendet në tokë.Unaza paloset për të reduktuar profilin dhe për të minimizuar pengesat në zonat me trafik të lartë duke i dhënë një pamje më të pastër.Unaza e palosshme zvogëlon profilin për të minimizuar pengesat në zonat me trafik të lartë dhe siguron një pamje më të pastër.Portokalli për shikueshmëri të përmirësuar.* Për përdorim në fiksimin e sendeve në tokë * E bërë prej çeliku të ftohtë, të mbështjellë për qëndrueshmëri dhe forcë * Pjesa e poshtme spirale është R...

Kafaz me kastravec prej çeliku të lyer

Kafaz me kastravec prej çeliku të lyer

Përmbledhje Detaje të shpejta Vendi i origjinës: Hebei, Kinë Emri i markës: JS Numri i modelit: JS03 Materiali: Çelik i lyer Emri i produktit: Çeliku i lyer Kafaz i kastravecit Përdorimi: mbështetës i bimëve Ngjyra: jeshile/e zezë Lartësia: 40cm/ 50cm/ 60cm/90cm/ 100cm gjerësi : 20cm/25cm/30cm/50cm Karakteristika: E ripërdorshme MOQ: 500 copë Lloji: OEM Dorëzimi: Nga ajri ose deti Aftësia e furnizimit Aftësia e furnizimit: 10000 Copë/copë në javë Paketimi dhe dërgesa Detajet e paketimit Cu...

100x150cm Jeshile e lirë Euro Tub dekorativ i rrumbullakët Porta e kopshtit Metal Fermë

100x150cm Jeshile e lirë Euro Tub dekorativ i rrumbullakët Porta e kopshtit Metal Fermë

Përmbledhje Detaje të shpejta Vendi i origjinës: Hebei, Kinë Emri i markës: JINSHI Numri i modelit: JSTK190627 Materiali i kornizës: Metal Lloji i metalit: Lloji i drurit i trajtuar me presion çeliku: Mbarimi i kornizës së trajtuar me nxehtësi Mbarimi: Veshja me pluhur Veçori: Përdorimi i montuar lehtësisht: Gardhi i lartë i kopshtit, Gardhi sportiv, Gardhi i fermës Lloji: Gardhe, Kafaz & Porta Shërbimi: video e instalimit Madhësia: 100X100CM, 100X120CM,100X150CM Hapja e rrjetës: 50*50mm,50*100mm,50*150mm,50*...

Tela çeliku e galvanizuar e zhytur në nxehtësi H kunje reklamuese të oborrit

Tela çeliku e galvanizuar e zhytur në nxehtësi H kunje reklamuese të oborrit

Vështrim i përgjithshëm Detaje të shpejta Vendi i origjinës: Hebei, Kinë Emri i markës: JINSHI Numri i modelit: JSWS-023 Përshkrimi: tela çeliku H kunjet e reklamave të kunjit të oborrit Materiali:: Çeliku i ulët kartoni, çeliku i pranverës Trashësia:: 2mm 2.5mm 3mm,3.5mm – Sipërfaqja 9mm:: E galvanizuar elektrike, e galvanizuar me zhytje të nxehtë, e veshur me PVC Stili i thurjes: Rrjetë teli e salduar Gjatësia:: 15″,24″30″,27″,32″ ose sipas nevojës Madhësia: 10″X30″X1, ...

Lukuni i qenve me tela me saldim të mbuluar nga Weatherguard

Lukuni i qenve me tela me saldim të mbuluar nga Weatherguard

Përmbledhje Detaje të shpejta Lloji: Kafaze për kafshë shtëpiake, transportues dhe shtëpi Materiali: hekur, kafaz me tela metalik, mbajtës dhe lloj shtëpie: porta dhe stilolapsa Aplikimi: qen Veçori: Vendi i origjinës së qëndrueshme: Hebei, Kinë Emri i markës: ...

Furnizimi i fabrikës Gardhi i pellgut të kopshtit me hark të ulët të veshur me pluhur me çmim të lirë

Furnizimi i fabrikës Gardhi i pellgut të kopshtit me hark të ulët të veshur me pluhur me çmim të lirë

Përmbledhje Detaje të shpejta Vendi i origjinës: Hebei, Kinë Emri i markës: HB JINSHI Numri i modelit: JSE710U Lloji i drurit të trajtuar me presion: NATURE Mbarimi i kornizës: Veshje me pluhur Veçori: Montohet lehtë, FSC, Përdorimi i papërshkueshëm nga uji: G...

Furnizimi i fabrikës Çmimi i lirë Tela me gjemba të dyfishtë të përdredhur të galvanizuar 16 x 16 Tela gjemba

Furnizimi i fabrikës Çmimi i lirë Tela me gjemba të dyfishtë të përdredhur të galvanizuar 16 x 16 Tela gjemba

Përmbledhje Detaje të shpejta Vendi i origjinës: Hebei, Kinë Emri i markës: HB JINSHI Numri i modelit: JSE1616 Materiali: Tel hekuri, Teli i galvanizuar Trajtimi i sipërfaqes: Lloji i galvanizuar: Spirale me tela me gjemba, e përdredhur e vetme, e përdredhur dyshe, e përdredhur tradicionale ...

LAJME

 • Spikes Plastike Bird Shirita plastike me thumba Pigeon Spike

  Gjembat plastike të shpendëve janë bërë nga materiali plastik i stabilizuar UV dhe disponohen në ngjyra të ndryshme. Shiritat plastikë me thumba ndalojnë pëllumbat, pulëbardhat dhe zogjtë më të mëdhenj të ulen, të ngrihen dhe të ulen në sipërfaqe të padëshiruara.

 • Festat e fillimit të punës 2023

  Hebei Jinshi Industrial Metal Co., Ltd. mbajti çmimet 2023 dhe festimet e punës së Vitit të Ri, u dha çmime atyre me performancë të jashtëzakonshme të shitjeve në vitin 2022 dhe të gjithë punonjësit vizatuan zarfet e kuqe të Vitit të Ri, duke treguar se performanca e kompanisë...

 • Spikes e paneleve diellore janë një zgjidhje e përshtatshme për të korrigjuar zbrazëtitë e paneleve diellore dhe boshllëqet e tjera

  PANELI DIELLOR DETERRENT I ZOGVE Disponohet në madhësi të ndryshme.Opsionet e disponueshme 160 mm deri në 210 mm. Spikes e panelit diellor janë një zgjidhje e përshtatshme për të korrigjuar zbrazëtitë e paneleve diellore dhe boshllëqet e tjera.Ato janë të shpejta dhe të lehta për t'u instaluar, thjesht aplikoni një rruazë ngjitësi në sipërfaqe dhe rregulloni majën në ko...

 • certifikatë
 • certifikatë
 • certifikatë
 • certifikatë
 • certifikatë
 • certifikatë
 • certifikatë
 • certifikatë
 • certifikatë
 • certifikatë
 • certifikatë
 • certifikatë