WECHAT
 • ЗА НАС
 • ЗА фабриката
 • Последни вести

Главни производи

 • Пластични шилци за птица Пластични шилци против птица шилци Pigeon шил

  Пластични шилци за птици Пластични ленти за шилци Anti Bird Spike ...

  Пластичните шилци за птици се направени од пластичен материјал стабилизиран со УВ и достапни во различни бои.Пластичните ленти со шилци ги спречуваат гулабите, галебите и поголемите птици да се спуштат, да седат и да седат на несакани површини.Овој целосно стабилизиран UV, проѕирен пластичен шип може брзо да се инсталира на сите видови површини.Секоја лента долга 13 инчи има 20 пластични точки и е широка 6 инчи, висока 5 инчи и може да покрие до 7 инчи површина.Ги запира гулабите, галебите, врани и поголемите птици Про...

 • Поцинкувана извртена жица останува Ограда од бодликава жица

  Поцинкувана извртена жица останува Ограда од бодликава жица

  Оградата не може да се користи само во оградите од бодликава жица, туку е широко користена во системот за ограда на теренот.Карактеристики на одржување на оградата · Поцинкуван за отпорност на корозија и 'рѓа.· Различни должини за избор врз основа на висината на оградата.· Чувајте ги линиите со бодликава жица исечени и рамномерно распоредени.· Подобрете ја стабилноста и издржливоста.· Спречете го добитокот, коњот и другите животни да излегуваат надвор.· 9-1/2 мерач или 10 мерач за избор.· Погоден и за бодликава жица и за ограда од ткаена жица.Име на брендот HB ...

 • Тешки поцинкувани банда за нокти Плоча за нокти, челични корени бандаж дрвени конектори

  Поцинкуван со тешки облоги за нокти, челична ...

  Аголна заграда за закачалката и ремен аголен држач и ремен Аголна заграда и ремен Поцинкуван држач за ремени Аголна заграда и ремен Бандаж за нокти Плочите за нокти, исто така наречени Бандажни плочи за нокти се дупнати метални плочи со интегрални заби, обезбедувајќи ја силата потребна за поврзување на дрво во бандажни рафтери и нанесени користејќи хидраулични преси.

 • 6 X 3 X2M 4 x 3 x 2 m метален кокошарник за пилешко трчање Голем метален кокошки

  6 X 3 X2M 4 x 3 x 2 m метален кокошарник за пилешко трчање Голем Мет...

  Металните пилиња, исто така наречени метални кокошарници, се направени од тешки поцинкувани челични рамки и жици за пилешко обложени со ПВЦ се дизајнирани да понудат простран простор за вашето пилешко, патка и друга живина, па дури и зајаци.Изборните полунавлаки можат да ги заштитат кокошките од запалени сонце, дождови, снегови и други лоши временски услови.Пакет со големина на ставка Coop MCCS-01 10′ (L) × 7′ (W) × 7′ (H)305 cm (L) × 213 cm (W) × 213 cm (H) 1 PC/CNT MCCS-02 10′ (Д) × 10′ (Ш...

 • Сончевиот панел Bird Critter Guard Roll Kit се користи за заштита од суштества соларни панели

  Соларен панел Bird Critter Guard Roll Kit се користи за Critter ...

  Жичена мрежа за соларни панели Гулаб бариера Соларен панел Birds Critter Guard Roll Kit Сончевиот панел Жичена мрежа Пронајдено е дека птиците се гнездат под сончевите системи.Честопати, тие можат да создадат колонии оставајќи зад себе непријатен хаос и исто така да предизвикаат бучава во текот на денот.Изметот на птиците може да биде кисел што предизвикува напрегање на градежниот материјал, привлекува други штетници и може да предизвика алергени.Некои пронајдоа мртви птици кои се распаѓаат кои привлекуваат и други штетници кои може да го најдат својот пат во домовите.Фека...

 • 100% нерѓосувачки челик Bird Spikes против птичји шила против гулаби

  100% нерѓосувачки челик Bird Spikes против птичји шила против пи...

  100% SS Bird Spikes – Трајни и хумани за отпорни птици Модел бр.: JS-SSC540 Материјал за шилци: SS 304 жица.Должина на шилец: 11 см.Дијаметар на шил: 1,3 mm.Поени/ЕЕЗ: 40. Основен материјал: SS 304. Должина на основна лента: 50 cm.Големина на основата (Ш × TH): 20 mm × 1 mm.Гаранција: 10 години.Прилагодено: прифатено.Од не'рѓосувачки челик Спајк за компјутерска основа Bird Spikes Кликнете видете ги деталите АКО БАРАТЕ ПОСЕБЕН ПРОИЗВОД КОЈ НЕ Е НА ЛИСТАТА.Ве молиме контактирајте со нас, има стручни совети...

 • Жица за закачување на изолација PE PVC обложена жица за намотување

  Жица за закачување на изолација PE PVC обложена жица за намотување

  Електричен столб за ограда, електричен столб за ограда, електричен столб за ограда, пластичен столб за оградување, пластичен изолационен електричен столб за ограда, изолатор за електрична ограда, Електрични столбови за ограда на Rutland Economy, електричен столб за ограда за коњ, електрични столбови за ограда за говеда, електрична ограда за дивината животно, електричен столб за оградување за парк шума и сл.Електрична ограда под земја/жица за приклучување, галванизирана жица со 14 калибар обложена во тешка отпорна на UV изолација, се користи како жица за приклучување од оградата контрола...

 • Спирални заземјени сидра 16-инчни облоги во прав

  Спирални заземјени сидра 16 инчи со прстенести шатори...

  Сидро за заземјување со спирален прстен за преклопување од 16 инчи.Прстенот се превиткува за да се намали профилот и да се минимизираат опструкциите во областите со голем сообраќај, а притоа дава почист изглед.Преклопувачкиот прстен го намалува профилот за минимизирање на опструкциите во областите со голема сообраќајна фреквенција и обезбедува почист изглед.Портокалова за подобрена видливост.* За употреба при прицврстување на предметите на земја * Изработено од ладен, валани челик за издржливост и цврстина * Спирално дно е крајниот врв R...

 • Трајност Врска со синџири Поцинкувана порта на фарма за добиток Синџир линк елен порта

  Порта за трајност со врски со синџири Поцинкувана порта за фарма за говеда Ch...

  Вратата за поврзување со синџир совпадна со ограда од синџир што широко се користи на аеродром, тениско игралиште, зоолошка градина, станбени, градини, паркови и други места.Можеме да ги направиме капијата на возилото и портата за пешаци кои се заварени или составени со ткаенина за ограда од синџир, рамка за цевки и фитинзи.Материјал: Жица со низок јаглероден челик, галванизирана жица, жица обложена со ПВЦ.Примена: Главно се користи во градење градина, транспорт, бр...

 • Хардверски додатоци/ фитинзи/делови за ограда за ограда со синџир поцинкуван на топло натопување

  Хардвер за ограда за ограда со синџир од галванизиран топло натопи a...

  Крај на шината за поврзување со синџир * Поврзете ја горната шина со приклучен столб * Користете го со горните шини од 1-3/8 инчи * Алуминиумска конструкција * Полиран сребрен финиш Ракав за ограда од горната шина со алка * Користете за поврзување горната шина на оградата со алка за синџир за ограда или трчање за кучиња, одгледувачници, засолништа и многу повеќе.* Горната шина на оградата од 1-5/8 инчи се лизга ВО ВНАТРЕШНОСТ од овој чаур за поврзување на 2 парчиња горната шина.* Овој врвен ракав за шини може да се нарече и ограда за поврзување со синџир Врвен конектор за шина или адаптер за врвна шина.* Оваа врвна железница ...

 • Висококвалитетна галванизирана заварена габионска кутија со CE

  Висококвалитетна галванизирана заварена габионска кутија со CE

  Висококвалитетна галванизирана заварена габионска кутија со CE Welded Gabion единица е изработена од заварени мрежни панели кои се поврзани со пружинска жица. векови.Спецификација за заварена кутија Габион: 1. Завршна обработка: тешка поцинкована или галванизирана.2. Површинска обработка: електро поцинкована, топло поцинкувана, обложена со ПВЦ, нерѓосувачки челик...

 • 1000mm галванизирано натопено сидро за земја

  1000mm галванизирано натопено сидро за земја

  Преглед Брзи детали Боја: Сребрена Финиш: Подолг животен век TiCN Систем на мерење: метрички Место на потекло: Хебеј, Кина Име на брендот: JS Број на модел: JS-PoleAnchor020 Материјал: челик, челик Q235 Капацитет: Силен стандард: DIN Име на производ: Заземјување со завртки Дијаметар на сидро: 76мм, 48-114мм Должина: 1200мм Дебелина на цевката: 2,5-мм Горен дизајн: 3* завртки Тежина: околу 6,10 кг/парче Површина: Топло погалено пакување: со палета Примени...

Препорачај производи

Сега главните производи на нашата компанија се Т/Y ограда, габиони, порти за градина, порти на фарма, одгледувачници за кучиња, шилци за птици, градинарска ограда итн.
Нашите производи се извезуваат во САД, Германија, ОК, Нов Зеланд, Австралија и така натаму.

Соларни панели од нерѓосувачки челик за заштита од птици, прилагодливи шила

Соларни панели од нерѓосувачки челик за заштита од птици, прилагодливи шила

Апликација за пакување

Топло натопени галванизирани мрежни панели Компост Просејување градинарски листови

Топло натопени галванизирани мрежни панели Компост Просејување градинарски листови

Мрежести панели со галванизирана врска со синџири Мешач за компост, 80*100 см Жичената корпа за компост се однесува на фарма за жица која се состои од дијамантска жичана мрежа и тркалезна цевка.Тоа е ефтино, но практично решение за компостирање на градината.Додадете градинарски отпад, вклучувајќи сечкана слама, суви лисја и сечкани чипсови во компостот со голем капацитет за жица, со текот на времето тој отпад ќе се претвори во употреблива почва.Име на брендот HB-Jinshi Број на модел JS-80100 Материјал за рамка Метал St...

Тешка шарка заедничка ограда Говеда мрежа

Тешка шарка заедничка ограда Говеда мрежа

Спецификации за галванизирана ограда на теренот на фармата: жица за ограда: 1,8/2,0 мм, 2,0/2,5 мм, 2,5/3,0 мм, 3,0/3,5 мм обложена со цинк: максимум 350 g/m2 галванизирана ограда на терен на фарма 1. -класна услуга 2. Испорака на бунар 3. 12 години производствени искуства Оградата на теренот е изработена од галванизирана челична жица со висока јачина со автоматска машинска обработка.Спецификации: Растојание во cm: (вертикално) 15-14-13-11-10-8-6;(хоризонтално) 15-18-20-40-50-60-65;За обични типови 100*100, 100*150, ...

Спирални заземјени сидра 16-инчни облоги во прав

Спирални заземјени сидра 16-инчни облоги во прав

Сидро за заземјување со спирален прстен за преклопување од 16 инчи.Прстенот се превиткува за да се намали профилот и да се минимизираат опструкциите во областите со голем сообраќај, а притоа дава почист изглед.Преклопувачкиот прстен го намалува профилот за минимизирање на опструкциите во областите со голема сообраќајна фреквенција и обезбедува почист изглед.Портокалова за подобрена видливост.* За употреба при прицврстување на предметите на земја * Изработено од ладен, валани челик за издржливост и цврстина * Спирално дно е крајниот врв R...

Обоена челична пергола од краставица

Обоена челична пергола од краставица

Преглед Брзи детали Место на потекло: Хебеј, Кина Име на брендот: JS Број на модел: JS03 Материјал: обоен челик Име на производ: обоен челик Пергола од краставици Употреба: потпора за растенија Боја: зелена/црна Висина: 40cm/ 50cm/ 60cm/90cm/ 100cm ширина : 20cm/25cm/30cm/50cm Карактеристика: Повеќекратна употреба MOQ: 500pcs Тип: OEM Испорака: По воздушен или морски пат Способност за снабдување Способност за снабдување: 10000 Парче/парчиња неделно Пакување и испорака Детали за пакување Cu...

100x150cm Евтино зелено евро Декоративна тркалезна цевка Фарм метална градина порта

100x150cm Евтино зелено евро Декоративна тркалезна цевка Фарм метална градина порта

Преглед Брзи детали Место на потекло: Хебеј, Кина Име на брендот: JINSHI Број на модел: JSTK190627 Материјал на рамка: Метал Тип на метал: челик обработено под притисок Тип на дрво: термички обработена рамка Завршување: обложена со прав Карактеристика: Лесно се склопува Употреба: Градинарска ограда. Спортска ограда, ограда на фарма Тип: ограда, пергола и порти Услуга: видео за монтажа Големина: 100X100CM, 100X120CM,100X150CM Отвор на мрежа: 50*50mm,50*100mm,50*150mm,50*...

Топло натопена галванизирана челична жица H рекламен знак за колци од двор

Топло натопена галванизирана челична жица H рекламен знак за колци од двор

Преглед Брзи детали Место на потекло: Хебеј, Кина Име на брендот: JINSHI Број на модел: JSWS-023 Опис: челична жица H дворови со рекламен знак за колци Материјал:: низок картонски челик, челик за пружина Дебелина:: 2mm 2.5mm 3mm,3.5mm – 9мм површина:: електрично поцинкувано, галванизирано на топло, ПВЦ обложено Стил на ткаење: заварена жичана мрежа Должина:: 15″,24″30″,27″,32″ или по потреба Големина: 10″X30″1X1, ...

Weatherguard опфатени Uptown заварени жица кучешки одгледувачница

Weatherguard опфатени Uptown заварени жица кучешки одгледувачница

Преглед Брзи детали Тип: Кафези за домашни миленици, носачи и куќи Материјал: Железо, метален жичен кафез, носач и тип на куќа: Порти и пенкала Примена: Кучиња Карактеристика: одржливо место на потекло: Хебеј, Кина Име на брендот: ...

Фабричко снабдување Евтина цена Ограда од езерцето од градината со долен лак

Фабричко снабдување Евтина цена Ограда од езерцето од градината со долен лак

Преглед Брзи детали Место на потекло: Хебеј, Кина Име на брендот: HB JINSHI Број на модел: JSE710U Дрво обработено под притисок: NATURE Завршување на рамката: Обложена во прав Карактеристика: Лесно се склопува, FSC, водоотпорна употреба: G...

Фабричко снабдување Ефтина цена Поцинкувана двојна извртена бодликава жица 16 x 16 бодликава жица

Фабричко снабдување Ефтина цена Поцинкувана двојна извртена бодликава жица 16 x 16 бодликава жица

Преглед Брзи детали Место на потекло: Хебеј, Кина Име на брендот: HB JINSHI Број на модел: JSE1616 Материјал: Железна жица, Поцинкувана жица Површинска обработка: Поцинкувана Тип: Калем од бодликава жица, единечна извртена, двојно извртена, традиционална извртена ...

ВЕСТИ

 • сертификат
 • сертификат
 • сертификат
 • сертификат
 • сертификат
 • сертификат
 • сертификат
 • сертификат
 • сертификат
 • сертификат
 • сертификат
 • сертификат